Koniec serii

Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza przerwali serię trzech kolejnych porażek, remisując z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2. Niecieczanie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli I ligi, a najbliższy mecz zagrają u siebie z Wartą Poznań.

Do meczu z Podbeskidziem Tarmalica przystępowała po trzech porażkach. Niewiele brakowało aby i tym razem punkty wyjechały do Bielska – Białej.

Pierwszego gola zdobyli w 10 minucie po uderzeniu głową Roginić. Pięć minut później wyrównał  z bliskiej odległosci Grzybek, po podaniu Piotr Wlazłego.

Akcje gospodarzey były coraz groźniejsze, brakowało jednak skuteczności.

Druga połowa lepiej zaczęła się dla gości. W 50 min po strzale Sierpiny ponownie prowadzili.

Ambitnie walczący do końca gospodarze w doliczonym czasie gry, po rzucie rożnym,  za sprawą Artema Putiwcewa ponownie cieszyli się z gola, który oznaczał dla nich zdobycie punktu.

Po tym remisie Termalica zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli I ligi. Najbliższy spotkanie niecieczanie rozegrają w sobotę 14 września na własnym stadionie z Wartą Poznań. Zaplanowany za tydzień wyjazdowy mecz z Olimpią Grudziądz został przełożony na 18 września.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)

Bramki: Roginić (10 min.), Sierpina (50 min.) - Grzybek (15 min.), Putiwcew (90 min.)

Żółte kartki: Wlazłode Amo - Komor, Jaroch

Bruk-Bet: Budziłek - Grzybek, Putiwcew, de Amo, Miković, Kalisz, Jovanović, Wlazło, Bezpalec (60 min. Purece), Wasielewski (60 min. Gergel), Gutkovskis (74 min. Kiełb)

Sędziował: K. Paszkiewicz (Wrocław), widzów 2 020.