Dwa „Koguty w rosole”

 W niedzielę, 29 września, podczas gali finałowej Festiwalu Komedii Talia, zaplanowano spektakl teatru STU w Krakowie "Kogut w rosole". Ze względu na ogromne zainteresowanie spektaklem, tarnowski teatr informuje, że w tym samym dniu odbędzie się spektakl dodatkowy, na który już można kupować bilety.

 

Ze względu na duże zainteresowanie spektaklem Teatru STU w Krakowie "Kogut w rosole" Samuela Jokica, tarnowski teatr zaprasza na dodatkowy spektakl, który odbędzie się 29 września o godzinie 15.30 w Centrum Sztuki Mościce. Spektakl wyreżyserowany przez Marka Gierszała opowiada historię grupki bezrobotnych mężczyzn. Wpadają oni na zaskakujący pomysł – postanawiają założyć grupę striptizerską. Bohaterów czeka prawdziwa chwila próby – śmiały pomysł obnaża lęki, zahamowania, niedoskonałości, kompleksy. Ciała bowiem nie do końca odpowiadają kanonom z „pism dla pań", a i z poczuciem rytmu nie jest najlepiej. Czy członkowie samozwańczej grupy Dzikie Buhaje wytrwają i dopną swego?

- „Kogut w rosole" to nie tylko komedia o zrzucaniu ciuchów, to także historia, która z lekkością i w żartobliwy sposób pokazuje ludzi, których troski i obawy dnia codziennego są nam bardzo bliskie (S. Jokic). Przezabawna historia o tym, że nigdy nie należy się poddawać i że każdy zasługuje w życiu na swoje pięć minut.

Wystąpią: Tomasz Schimscheiner, Rafał Dziwisz, Kajetan Wolniewicz, Andrzej Deskur, Rafał Szumera, Dariusz Starczewski, Feliks Szajnert

Sprzedaż biletów prowadzi kasa teatru przy ulicy Mickiewicza 4. Rezerwacji dokonywać można w Dziale Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688 32 87, 784 976 025. Sprzedaż online: https://tarnowski-teatr.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/264402/ref/b24_tarnowski-teatr/lang

Fot. Paweł Nowosławski

11.09.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |