Remis Bruk-Betu

Czterech minut zabrakło piłkarzom Bruk-Betu Termaliki do odniesienia zwycięstwa. W meczu 9. kolejki podzielili się punktami z Wartą Poznań, remisując 1:1. Niecieczanie zajmują w tabeli I ligi 11 miejsce. Najbliższe spotkanie rozegrają na wyjeździe z Olimpią Grudziądz.

Piłkarze Bruk-Betu Nieciecza zmierzyli się na własnym boisku z Wartą Poznań i zremisowali. Po ciekawej pierwszej połowie, w drugiej kibice doczekali się jeszcze większych emocji. W 24 minucie Dybowski wszedł na murawę zastępując, kontuzjowanego Łukasza Budziłka. Warta Poznań od początku spotkania sprawiała korzystniejsze wrażenie od rywali, ale przewagi nie potrafiła udokumentować. Przed przerwą najbliżej wpisania się na listę strzelców był w 30. minucie Janicki, ale jego strzał świetnie obronił Dybowski

Gola dla Bruk-Betu w 47 min zdobył debiutujący w ich barwach Jelić. Po uderzeniu Chorwata z ostrego kąta, piłka przeszła między nogami Lisa i wpadła do siatki. Gospodarze prowadzili do 86 minuty, kiedy po kolejnej akcji Kalisz faulował w polu karnym Łukasza Trałkę, za co został ukarany żółtą kartką, a jedenastkę pewnie wykorzystał były kapitan niecieczan Mateusz Kupczak.

Niecieczanie zajmują w tabeli I ligi 11 miejsce z dorobkiem 11 punktów. Najbliższe spotkanie rozegrają na wyjeździe z Olimpią Grudziądz. To zaległy mecz 8 kolejki.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań 1:1 (0:0)

Bramki: Jelić (47 min.), Kupczak (86 min. karny)

Żółte kartki: Gergel, Kalisz, Grzybek, WlazłoJaroch

Bruk-Bet: Budziłek (24 min. Dybowski) – Grzybek, Putiwcew, de Amo, Miković, Kalisz (88 min. Wasielewski), Kamiński, Wlazło, Bezpalec (62 min. Jovanović), Gergel, Jelić

Sędziował: D. Sylwestrzak (Wrocław), widzów 1736