Nareszcie zwycięstwo

W 11. kolejce Fortuny 1 ligi piłkarze Bruk-Betu Termalica Nieciecza odnieśli długo oczekiwane zwycięstwo, pokonując na wyjeździe Puszczę Niepołomice 3:0. Niecieczanie po tej wygranej zajmują 10 miejsce w tabeli. Następny mecz rozegrają u siebie z GKS Tychy.

Nareszcie Bru-Bet Termalica odniósł zwycięstwo. W 11 kolejce rozgrywek pokonał Puszczę Niepołomice 3:0. Stało się po dwóch golach Wlazłego i jednym trafieniu Gutkovskisa.

Pierwsz połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero po przerwie. Jako pierwszy cieszył się Piotr Wlazło, który „na raty” zdobył bramkę po podaniu z rzutu wolnego. Kolejnego gola zdobył Gutkovskis, wykorzystują sytuację sam na sam  z bramkarzem.

W drugiej minucie doliczonego czasu swojego drugiego gola strzelił Piotr Wlazło. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie.

Po tym zwycięstwie Bru-Bet Termalica zajmuje 10 pozycję w tabeli I ligi z dorobkiem 14 punktów. Następny mecz niecieczanie rozegrają 5 października u siebie z GKS Tychy.

Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica 0:3 (0:0)

Bramki: Wlazło 2 (70 i 90 min), Gutkovskis (76 min)

Żółte kartki: Mikołajczyk, Sitek, Bartków - Oleksy, Wlazło

Bruk-Bet Termalica: DybowskiGrzybek, Putiwcew, Szarek, Oleksy, Wasielewski (70 min. Terpiłowski), Wlazło, Bezpalec, Kamiński, Gergel, Jelić (70 min. Gutkovskis)

Sędziował: S. Krasny (Kraków), widzów 606