„Parasite” w Millenium Studio

 Na kolejny seans z cyklu Millenium Studio zaprasza 7 października kino „Millenium” w Tarnowie. O 20.30 zaprezentowany zostanie południowokoreański  „Parasite”. Bilety na projekcję kosztują 10 złotych.

 

Parasite” to pełna przewrotnego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji  opowieść o rodzinie, która wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy.

W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Reżyser Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

Na film zaprasza kino „Millenium” w Tarnowie w ramach cyklu Millenium Studio, 7 października o godzinie 20.30. Bilety na projekcję kosztują 10 złotych.

 

Parasite

komediodramat, thriller, Korea Południowa, 2019

Reżyseria: Joon-ho Bong
Scenariusz: Dae-hwan Kim, Joon-ho Bong, Jin Won Han

Muzyka: Jaeil Jung

Zdjęcia: Kyung-pyo Hong
Obsada: Kang-ho Song, Seon-gyun Lee, Yeo-jeong Jo, Woo-sik Choi

Czas trwania: 132 min.

06.10.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |