Weekendowa propozycja teatru - „Mity greckie. Wyprawa po ambrozję"

 Najnowszy spektakl tarnowskiego teatru – „Mity greckie. Wyprawa po ambrozję", zaprezentowany na dużej scenie teatru w najbliższą sobotę, 19 października, o godzinie 16:00. Bilety dostępne w kasie teatru w cenie 20 złotych od osoby.

 

Najnowszy spektakl tarnowskiego teatru – „Mity greckie. Wyprawa po ambrozję", musical, z rockowymi piosenkami, humorystyczny i edukacyjny zarazem, zostanie zaprezentowany na dużej scenie teatru w najbliższą sobotę, 19 października, o godzinie 16:00.

Mała Helenka wyrusza w podróż do świata bohaterów mitów greckich, by zdobyć pokarm bogów - ambrozję, która może wyleczyć jej chorą mamę. W czasie wyprawy u boku Posejdona mała bohaterka wiele się nauczy i spotka całą plejadę olimpijskich bogów i bogiń. Szybko przekona się, że mityczni bohaterowie wcale nie są idealni, ale bardzo ludzcy: mają swoje kaprysy, słabostki, lubią się bawić, bywają zazdrośni, zdarza im się dokuczać sobie nawzajem.

W spektaklu występują: Marta Dylewska, Dominika Markuszewska, Monika Wenta, Maciej Babicz, Piotr Hudziak i Tomasz Wiśniewski.

Bilety dostępne w kasie teatru w cenie 20 złotych od osoby, bilet rodzinny, minimum 3 osoby, w tym jedno dziecko. Rezerwacje biletów: 14 688 32 87, 784 976 025.

18.10.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |