Rozdajemy zaproszenia

 W niedzielę, 20 października o godzinie 19:00, na małej scenie tarnowskiego teatru zaprezentowany zostanie spektakl „Płuca” Duncana Macmillana. Mamy dla czytelników zaproszenia na spektakl. Zapraszamy do biletomanii.

 

„Płuca” to mądra, aktualna, niezwykle zabawna i bardzo wzruszająca opowieść o pokoleniu, którym kieruje niepewność, wątpliwości, stres i strach przed rozpadem znanego świata, o odpowiedzialności i dojrzewaniu do rodzicielstwa w czasach globalnego niepokoju, terroryzmu i napiętych stosunków politycznych.

Młodzi, dobrze wykształceni bohaterowie Macmillana zdają sobie sprawę, że w dobie zagrożeń środowiska i zmian klimatycznych decyzja o sprowadzeniu na świat nowego człowieka to duży krok dla ich związku, ale jeszcze większy krok dla narażonej na zagładę planety. Muszą zweryfikować własne przekonania, zmierzyć się z konsekwencjami swoich decyzji, pokonać lęki, podjąć ryzyko i przede wszystkim zawalczyć o miłość. Bo „Płuca” to także uniwersalna opowieść o miłości – niedoskonałej, trudnej, ale prawdziwej. Takiej, od której brakuje tchu.

Dramat otrzymał nagrodę The Off West End Theatre Awards w kategorii „najlepsza nowa sztuka" 2013 roku.

Spektakl zaprezentowany zostanie na małej scenie tarnowskiego teatru 20 października o 19.00. Mamy dla czytelników zaproszenia na spektakl. Otrzymają je osoby które jako pierwsze prześlą na adres: redakcja@tarnowskieinfo.pl  maila z tytułem spektaklu i numerem swojego telefonu kontaktowego. Zaproszenie kosztuje dwa złote.

 

Płuca

Autor: Duncan Macmillan
Przekład: Anna Gujska
Reżyseria: Anna Wieczur-Bluszcz
Scenografia i kostiumy: Ewa Gdowiok
Ruch sceniczny: Leszek Bzdyl
Reżyseria światła: Paulina Góral
Obsada: Ewa Jakubowicz, Filip Kowalczyk

19.10.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |