Zapraszamy na „Balladynę”

 W niedziela, 27 października o godzinie 16:00, na dużej scenie tarnowskiego teatru zaprezentowany zostanie spektakl „Balladyna”. Mamy dla czytelników zaproszenia na spektakl. Zapraszamy do biletomanii.

 

„Balladyna” to wielki romantyczny dramat łączy w sobie szekspirowską tragedię z ludową baśnią, balladą, świat rzeczywisty przeplata się w nim z fantastycznym, a wszystko przesycone jest ironią i groteską.

To historia zbrodni, winy i kary, której główna bohaterka jest jedną z najbardziej fascynujących i niejednoznacznych kobiet w polskiej literaturze, to, jak pisała Maria Janion - rzadka w naszej literaturze postać kobieca wyposażona w pełnię suwerenności, to wspaniała bohaterka tragiczna.

Premiera odbyła się 25 marca 2018 roku. 27 października o godzinie 16.00 „Balladyna” zaprezentowana zostanie na dużej scenie tarnowskiego teatru. Mamy dla czytelników zaproszenie na spektakl. Trafią one do osób które prześlą na adres: redakcja@tarnowskieinfo.pl maila z tytułem spektaklu i numerem swojego telefonu kontaktowego. Podwójne zaproszenie kosztuje dwa złote.

Życzymy powodzenia.

24.10.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |