Porażka z Radomiakiem

W meczu 15.kolejki Fortuny 1 Ligi nie udało się piłkarzom Bruk-Betu powiększyć dorobku punktowego. Przegrali w nim na wyjeździe z Radomiakiem Radom 0:1. Po tej porażce niecieczanie zajmują w tabeli dziewiąte miejsce z dorobkiem 21 punktów. Kolejny mecz Bruk-Bet rozegra 2 listopada u siebie z GKS 1962 Jastrzębie.

W meczu 15 kolejki Fortuny I Ligi piłkarze Bru-Betu Termaliki Nieciecza przegrali na wyjeździe z Radomiakiem Radom. To pierwszy mecz o ligowe punkty w historii obu klubów.

Już w trzeciej minucie, po błędzie bramkarza Kochalskiego, piłkę do siatki mógł skierować  Gutkovskis, ale golkiper naprawił swój błąd. Kolejne 25 minut już należało do Radomiaka. W 30 Macieja Górskiego uprzedził Putivcew, a najdogodniejszą okazję miał w 36 minucie Michalski, który z kilku metrów posłał piłkę posłał nad poprzeczką.

W drugiej połowie Radomiak od pierwszych mocno zaatakował. Strzał Leandro obronił Dybowski, za moment piłka po strzale Makowskiego przeleciała tuż obok słupka, ale w 53 minucie trafił Rafał Makowski po znakomitym podaniu Damiana Jakubika.
W 67 minucie w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Leandro, ale nie trafił w bramkę.

Bruk-Bet kończył mecz w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Vlastimira Jovanovica.

Po tej porażce niecieczanie zajmują w tabeli dziewiąte miejsce z dorobkiem 21 punktów. Kolejny mecz Bruk-Bet rozegra 2 listopada u siebie z GKS 1962 Jastrzębie.

Radomiak - Bruk-Bet Termalica (0:0) 1:0

Bramki: Makowski (52 min)

Żółte kartki: Mikita, Kluska - Putiwcew, Terpiłowski, Jovanović, czerwona kartka: Jovanović (druga żółta)

Bruk-Bet Termalica: DybowskiGrzybek, Putiwcew, Szarek, Miković, Terpiłowski (62 min. Kalisz), Jovanović, Wlazło, Misak (46 min.Purece), Gergel (76 min. Kiełb), Gutkovskis

Sędziował: D. Kruczyński (Żywiec), widzów: 3802