Znamy Kartingowych Mistrzów Małopolski

 W niedzielę 27 października odbyły się IV Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Małopolski. Rywalizowało ponad 100 zawodniczek i zawodników z prawie 50 szkół. Poznaliśmy młodzieżowych mistrzów zarówno indywidualnie jak i w drużynie.

 

W niedzielę 27 października odbyły się, w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Spedd Race Tarnów, IV Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Małopolski.

Mistrzostwom towarzyszyła jedna z największych frekwencji na zawodach kartingowych, w zawodach wzięło ponad 100 zawodniczek i zawodników z prawie 50 szkół.

Poznaliśmy młodzieżowych mistrzów zarówno indywidualnie jak i w szkolnej drużynie. W kategorii Mini Mistrzostwo wywalczył Franciszek Belusiak przed Błażejem Rożkowiczem oraz Izą Bułka. W kategorii Młodzik Mistrzostwo wywalczył Kacper Kajmowicz, a tuż za nim uplasowali się kolejno Jakub Oracz i Bartosz Jakubas.

Z kolei w kategorii Junior Mistrzostwo wywalczył Krzysztof Gardziel przed Mateuszem Radwanem i Dawidem Jakubasem.

W klasyfikacji drużynowej najlepsi byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 8, na drugim miejscu uplasował się zespół Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 7, na trzecim zaś Szkoła Podstawowa Nr 18.

28.10.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |