Porażka Bruk-Betu

Porażką zakończyli pierwszą część sezonu piłkarze Bruk-Betu Termalica Nieciecza. W spotkaniu 17. kolejki Fortuny 1 Ligi na wyjeździe ulegli Odrze Opole 0:2. Niecieczanie zajmują w tabeli 10 miejsce z dorobkiem 22 punktów. Kolejny mecz zagrają na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz.

Gospodarze wygraną zapewnili sobie w drugiej połowie. W 52 min wyszli na prowadzenie, za sprawą uderzenia Mateusza Czyżyckiego.

W 77 minucie po faulu na Skrzypczaku wynik z rzutu karnego podwyższył Krzysztof Janus.

Bruk-Bet kończył mecz w dziesiątkę, gdyż czerwoną kartkę na dwie minuty przed końcem spotkania obejrzał Gutkovskis.

Po tej porażce niecieczanie zajmują w tabeli 10 miejsce z dorobkiem 22 punktów. Kolejny mecz zagrają 16 listopada na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz.

Odra Opole - Bruk-Bet Termalica 2:0 (0:0)

Bramki: Czyżycki (52 min), Janus ( 77 min. karny)

Żółte kartki: Piech, Bałaniuk, Kamińki - Szarek, Gutkovkis, Gergel, czerwona kartka: Gutkovskis (druga żółta).

Bruk-Bet: Dybowski - Grzybek, de Amo, Szarek, Miković, Gergel, Bezpalec, Purece (60 min. Wlazło), Iwanicki (60 min. Kamiński), Kiełb (79 min. Terpiłowski), Gutkovskis

Sędziował: D. Kruczyński (Żywiec)