Sukcesy uczniów SP 20

 Podsumowano Małopolski Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2018-2019. Na szóstym miejscu w województwie uplasowała się Podstawowa nr 20 im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie, której uczniowie zdobyli tytuły mistrzów województwa w trzech konkurencjach.

 

W dniu 6 listopada w budynkach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolskiej Szkoły Gościnności im. T. Chałubińskiego w Myślenicach odbyło się  podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2018 / 2019.

Organizatorem systemu współzawodnictwa jest Małopolski Szkolny Związek Sportowy z siedzibą w Krakowie. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20 w ubiegłym roku szkolnym spisali się we współzawodnictwie sportowym doskonale. W trzech konkurencjach: piłce nożnej, koszykówce i biegach przełajowych uczniowie „20” zdobyli tytuły mistrzów województwa. Te sukcesy spowodowały, że Szkoła Podstawowa nr 20 im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie została sklasyfikowana na szóstym miejscu we współzawodnictwie w województwie.

W rywalizacji wzięło udział 873 szkoły naszego województwa.

14.11.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |