Goście Łukasza Maciejowskiego - zapraszamy

 20 listopada Centrum Sztuki Mościce zaprasza na film „1800 gramów” oraz na spotkanie z Wojciechem Mecwaldowskim. Aktor to kolejny gość cyklu Łukasza Maciejowskiego.

 

„1800 gramów” to zapowiadany od dawna przedświąteczny filmowy hit naszych kin. Opowieść o miłości macierzyńskiej, poświęceniu i optymizmie, wyróżniająca się błyskotliwymi dialogami, cudowną świąteczną atmosferą oraz świetnymi rolami aktorskimi. W filmie zobaczyć można Wojciecha Mecwaldowskiego, jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Świetny przede wszystkim w rolach komediowych, ale przekonujący również jako aktor dramatyczny. Wyrazisty, dowcipny, inteligentny. Nie da się go nie lubić.

Na film oraz spotkanie z Wojciechem Mecwaldowskim zaprasza 20 listopada o godzinie 18.00 Centrum Sztuki Mościce. Spotkanie z aktorem odbędzie się w ramach cyklu Goście Łukasza Maciejowskiego. Bilety w cenie 20 złotych normalny i 18 złotych ulgowy są do nabycia w kasie CSM.

Dla naszych czytelników, zarówno na film jak i na spotkanie, mamy bezpłatne zaproszenia. Otrzymają je te osoby, które jako pierwsze przyślą na adres redakcja@tarnowskieinfo.pl maila z tytułem filmu i numerem swojego telefonu kontaktowego.

 

„1800 gramów”

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Rożczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość... Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

Reżyserem „1800 gramów" jest Marcin Głowacki, autorem zdjęć jest Dariusz Rudziński, za scenografię odpowiada Ryszard Melliwa, za montaż Krzysztof Boroń. Film powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Piotra Jaska, Jana Holoubka, Agnieszki Jelonek-Lisowskiej, Julii Kamińskiej i Katarzyny Zielińskiej we współpracy scenariuszowej z Michałem Godzicem i Magdaleną Różczką.

 

dramat, obyczajowy, Polska 2019

Reżyseria: Marcin Głowacki

Scenariusz: Piotr Jasek, Jan Holoubek
Muzyka: Paweł Lucewicz

Zdjęcia: Dariusz Rudziński
Obsada: Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski ,Roma Gąsiorowska, Zbigniew Zamachowski

Czas trwania: 100 min.

 


 

15.11.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |