Warsztaty Mini-Lab: świeczniki decoupage

 We wtorek, 10 grudnia, w Centrum Sztuki Mościce odbędą się warsztaty zdobienia świeczki metodą decoupage. Cena uczestnictwa w zajęciach wynosi 20 złotych, ale nie można zakupić biletu bez wcześniejszej rezerwacji.

 

W Centrum Sztuki Mościce odbędą się warsztaty zdobienia świeczki metodą decoupage.

- Nasi młodzi uczestnicy wybiorą odpowiednie motywy graficzne, które będą nawiązywać zarówno do trwającej jeszcze jesieni, jak i do już za chwilę rozpoczynającej się zimy, a następnie będą transferować je na świeczki – zapraszają animatorzy z Fundacji Pracownia Kreatywna. - Na końcu będziemy zdobić nasze świeczki różnymi elementami ozdobnymi, które spowodują, że po zapaleniu świeczek, całość będzie tworzyć niepowtarzalny klimat na naszych świątecznych stołach.

Warsztaty, w dniu 10 grudnia, prowadzone są przez animatorów z Fundacji Pracownia Kreatywna. Pierwsza grupa odbędzie zajęcia od 16.30 do 17.30, druga od 17.30 do 18.30.

Rezerwacja miejsc pod numerem: 535 550 070 lub mailowo: a.banach@csm.tarnow.pl

Cena udziału w zajęciach wynosi 20 złotych, materiały do wykonania warsztatów wliczone są w cenę.

Sprzedaż biletów prowadzi kasa CSM. Rezerwacja bez wykupionego biletu będzie automatycznie anulowana. Nie można zakupić biletu bez wcześniejszej rezerwacji

02.12.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |