Porażka na zakończenie

W ostatnim w tym roku spotkaniu Bruk-Bet Termalica na wyjeździe przegrała z Zagłębiem Sosnowiec 0:1. Jesienną rywalizację w Fortunie 1 Lidze niecieczanie kończą na 10 miejscu z 26 punktami. Następne emocje czekają kibiców w lutym.

Tuż przed przerwą odnotowano pierwszy celny strzał - szansę na gola w pierwszej połowie miał Wlazło, ale nie pokonał strzałem głową Stępniewskiego.

W drugiej części meczu Zagłębie ruszyło do ataku i zaczęło coraz mocniej zagrażać gościom. Piłkarze Zagłębia stwarzali sytuacje podbramkowe, ale długo nie potrafili umieścić piłki w siatce. Wygrali z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza dzięki trafieniu w ostatnim kwadransie.

Mecz rozstrzygnął Fabian Pisecki, który w 78. minucie strzelił z bliska po akcji Patryka Małeckiego.

Po 20 kolejkach spotkań piłkarzy I ligi czeka teraz przerwa do lutego. Jesienną rywalizację w Fortunie 1 Lidze niecieczanie kończą na 10 miejscu z 26 punktami. Pierwszy mecz po przerwie Bruk-Bet zagra na własnym boisku z zajmującą ostanie miejsce w tabeli Chojniczanką.

Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica 1:0 (0:0)

Bramka: Piasecki (78 min.)

Żółte kartki: Hołota, PiaseckiWlazło, Wasielewski, Oleksy

Bruk-Bet: DybowskiWasielewski, Putiwcew, Szarek, Oleksy, Wlazło (79 min. Misak), Jovanović, Purece, Terpiłowski (59 min. Orzechowski), Gergel, Jelić (46 min. Gutkovskis)

Sędziował: W. Krztoń (Olsztyn), widzów 650