Złoty Certyfikat dla Unii Tarnów

 Akademia Piłkarska ZKS Unia Tarnów otrzymała Złoty Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej. Program Certyfikacji to projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski.

 

 

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował listę szkółek piłkarskich, które uzyskały certyfikaty PZPN. Najwyższy, złoty poziom, w Tarnowie otrzymała tylko Akademia Piłkarska ZKS Unia Tarnów.

- Jestem dzisiaj niezwykle dumny i szczęśliwy. To naprawdę zaszczyt znaleźć się w gronie najlepszych Akademii Piłkarskich w Polsce. Cieszę się, że rozpoczęte przed dwoma laty zmiany przyniosły taki efekt, a uzyskany najwyższy certyfikat PZPN jest potwierdzeniem właściwego kierunku szkolenia jaki obrała nasza Akademia. Chce pogratulować blisko 40 pracownikom Akademii za wkład w nasz wspólny projekt oraz podziękować za bezustanne wsparcie firmie Grupa Azoty i Sokołów oraz Urzędowi Miasta Tarnowa, bez których ten sukces nie byłby możliwy – powiedział Tomasz Matyjewicz prezes Akademii Piłkarskiej ZKS Unia Tarnów

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Certyfikaty ważne będą do 30 czerwca 2021 roku, a rozróżnia się je na trzech poziomach – brązowym, srebrnym i złotym.

Za przyznanie certyfikatu odpowiada komisja weryfikacyjna przy PZPN i jego otrzymanie równoznaczne jest ze spełnieniem szeregu szczegółowych kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Szkółki oceniane są przede wszystkim pod względem standardów szkoleniowych i kwalifikacji kadry, ale też i standardów bezpieczeństwa.

02.12.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |