Spotkanie z Mają Drożdż

 Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego w Tarnowie zaprasza 10 grudnia na wieczór autorski i promocję debiutanckiej powieści tarnowianki Mai Drożdż „Nie uciekaj”. Wstęp wolny.

 

We wtorek, 10 grudnia o godzinie 17.00, w Czytelni Czasopism Bieżących Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Słowackiego w Tarnowie przy ulicy Krakowskiej 4 odbędzie się spotkanie z Mają Drożdż, tarnowianką, która promować będzie swoją debiutancką powieść „Nie uciekaj”. Książka miała swoją premierę w październiku.

Sama autorka pisze o sobie: Urodziłam się w Tarnowie. Nadal tu mieszkam i bardzo lubię to miasto. Jako dziecko miałam milion pomysłów na minutę i chyba już tak mi zostało. Co chwilę zmieniałam zainteresowania. Jak prawie każda mała dziewczynka, chciałam być piosenkarką, fryzjerką i  krawcową – za to nigdy nie chciałam być księżniczką. Nie planowałam zostać pisarką i tak naprawdę nie wiem, czy w ogóle mogę powiedzieć, że nią jestem. Pisareczka” – tak czule zwraca się do mnie mój mąż i przy tym pozostanę.

Wstęp na spotkanie wolny.

09.12.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |