Ringowe zmagania Tigera

 Przez dwa dni, 6 i 7 grudnia, rozgrywany był  Międzypaństwowy dwumecz bokserski pomiędzy drużynami Tiger Tarnów i Tiger Gródek nad Dunajcem  vs Manchester. Jeden z pojedynków poświęcony był tragicznie zmarłemu wychowankowi Tigera Tarnów - Krystianowi Raczkowi, którego mama wręczyła zwycięzcy okazały puchar. Drużyna Tigera otrzymała od gości  zaproszenie do Manchesteru na mecze rewanżowe.

 

6 i 7 grudnia rozegrany został Międzypaństwowy dwumecz bokserski pomiędzy drużynami Tiger Tarnów i Tiger Gródek nad Dunajcem  vs Manchester. Goście przyjechali do Tarnowa w bardzo mocnym składzie, w którym znalazł się aktualny wicemistrz Europy, wielu mistrzów oraz medalistów Anglii. Drużyna Tigera również zaprezentowała skład, w którym znalazło się sześciu mistrzów Polski i wielu medalistów Mistrzostw Polski  i Pucharu Polski. W piątkowy wieczór w hali sportowej Pałacu Młodzieży przy ulicy Gumniskiej odbyło się dziesięć bardzo zaciętych walk meczowych, oraz osiem równie dobrych pojedynków towarzyskich. Pojedynek w wadze do 60 kg poświęcony był tragicznie zmarłemu wychowankowi Tigera Tarnów - Krystianowi Raczkowi. Zwycięzca  tego memoriałowego pojedynku - Kacper Ciureia otrzymał z rąk  mamy Krystiana gratulacje i okazały puchar . Cały mecz w Tarnowie zakończył się wynikiem 16 - 4 dla Tigera.
Następnego dnia  w Gródku nad Dunajcem rozegrany został mecz rewanżowy pomiędzy tymi samymi drużynami. Rewanż  zakończył się zwycięstwem drużyny z Manchesteru  12 - 6. Najlepszym  zawodnikiem  dwumeczu wybrany został wielokrotny mistrz Polski Damian Durkacz.
Drużyna Tigera dostała od Anglików zaproszenie do Manchesteru na mecze rewanżowe.

10.12.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |