Malutki jubileusz

 Galeria Bema20 zaprasza na Wernisaż Wystawy OtwARTej Pracowni Sztuk Wizualnych, który odbędzie się we wtorek, 17 grudnia. Pracownia działa od września 2018 roku w Tarnowskim Centrum Kultury. Wystawa będzie drugą prezentacją Pracowni.

 

„Wciąż na stAR(T)cie….”, to już druga wystawa OtwARTej Pracowni Sztuk Wizualnych Tarnowskiego Centrum Kultury. Pracowni, działającej od września 2018 roku, w której skupiają się pasjonaci kultury  i sztuki, chcący rozwijać swój talent, poszerzać horyzonty, pogłębiać możliwości i różnorodne sposoby odbioru, interpretacji i percepcji natury świata i zjawisk, łaknący autentycznego  przeżywania oraz indywidualnego kreowania nieskończonego obszaru twórczości artystycznej.

- W listopadzie 2019 roku obchodziliśmy pełny rok istnienia, dwanaście miesięcy.

Nasz malutki jubileusz…Ale nie będzie to benefis – retrospektywny pokaz zrealizowanych w ubiegłym roku prac, choć powstało ich wiele i każdy z Uczestników ubiegłorocznych zajęć z grup: Małej, Średniej i Dużej może pochwalić się sporym dorobkiem – mówi dr Anna Śliwińska, kierująca projektem. - StARTujemy znów na nowo. Z nowymi oczekiwaniami, z nową nadzieją na kolejne przygody w artystycznej podróży.Na nowo, bo w poszerzonej o drugi stopień kształcenia formule, z nowymi Uczestnikami, a Ci -  którzy zaufali nam po raz kolejny – z nowymi, większymi wymaganiami wobec nas i Siebie.

Na obecnej wystawie, w Galerii Bema20, znajdą się wybrane  prace z zakresu rysunku i malarstwa, powstałe od początku obecnego roku kształcenia artystycznego pracowni - czyli w okresie od połowy września do końca listopada.

Moduł Sztuki Użytkowe  zaprezentuje drobne formy ceramiczne, a także – wraz z grupą Małą OwARTą czyli Maluszkami i Młodziakami od 5 – 9 lat, sprowadzi do desant Aniołów na szczęście dla wszystkich, którzy odwiedzą ekspozycję.

Wernisaż wystawy odbędzie się we wtorek, 17 grudnia, o godzinie 17.00. Prace będzie można oglądać do 6 stycznie przyszłego roku.

15.12.2019
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |