Unia Tarnów nie zwalnia tempa

Drużyna Unii Tarnów nie zwalnia tempa w  2. Ligi Futsalu w grupie Małopolsko-Świętokrzyskiej. Piłkarze wspierani dopingiem swoich kibiców zwyciężyli po raz szósty z rzędu i pozostają na fotelu lidera.

Od początku spotkania drużyna z Buska-Zdroju zagrała z wycofanym bramkarzem. Wynik rywalizacji otworzył już w pierwszej minucie meczu Dawid Kowalski. Złe ustawienie Jaskółek w defensywie sprawiło, iż w czwartej minucie po raz kolejny piłkę w bramce gospodarzy umieścił kapitan BSF Michał Krzemiński.

Kontaktową bramkę dla Jaskółek w 12 minucie zdobył Artur Biały. Pierwszą połowę spotkania tarnowianie zakończyli przegrywając 1:2.

Druga połowa spotkania należała zdecydowanie do gospodarzy. Do remisu w meczu doprowadził w 21 minucie rywalizacji Dominik Wardzała. Jaskółki w dalszym ciągu konsekwentnie szukały sposobności do zdobycia kolejnej bramki, chociaż goście także nie zwalniali tempa i atakowali bramkę gospodarzy.

Tarnowianie objęli prowadzenie w 23 minucie, dzięki trafieniu Kamila Tyrki. A zwycięstwo przypieczętował Kamil Pawlak tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego.

Unia Tarnów w dalszym ciągu pozostaje na fotelu lidera i jest jedyną niepokonaną drużyną w rozgrywkach 2. Ligi Małopolsko-Świętokrzyskiej.

ZKS Unia Tarnów – BSF Busko-Zdrój 4:2

Bramki: Kowalski (1′), Krzemiński (4′), Biały (12′), Wardzała (21′), Tyrka (23′), Pawlak (39′)
Źródło: informacja własna zksuniatarnow.pl