Unia w marszu po awans

 Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia, piłkarze Unii Tarnów stoczą pojedynek z drużyną GKS EKOM Invex Nowiny II w ramach siódmej kolejki 2. Ligi Futsalu w grupie Małopolsko-Świętokrzyskiej. Pojedynek rozegrany zostanie w Arenie Jaskółka, zaś pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 18.00.

 

Jaskółki są niepokonanym teamem w dotychczasowej rywalizacji. Z 18 punktami na koncie zajmują pozycję lidera w ligowej tabeli i z determinacją wykonują plan, jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Drużyna gości jak dotąd rozegrała cztery spotkania, z których żadnego nie udało jej się wygrać. Obecnie GKS Ekom Invex Nowiny II zajmuje ostatnie  miejsce w rozgrywkach.

Jak podkreśla jednak Kamil Pawlak: - Nie dopisujemy sobie trzech punktów przed meczem, ponieważ do każdego rywala trzeba podejść z szacunkiem. Owszem będziemy walczyli o zwycięstwo natomiast to, że drużyna z Nowin zajmuje ostatnie miejsce w tabeli nie ma dla nas najmniejszego znaczenia. To parkiet pokaże kto będzie lepszy. My dołożymy wszelkich starań, aby podtrzymać zwycięską passę. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich kibiców i liczymy na głośny doping jak podczas ostatniego meczu.

Mecz rozegrany zostanie w Arenie Jaskółka 12 stycznia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.00. Wstęp jest bezpłatny.

09.01.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |