Uśmiechnięte dźwięki dla wszystkich

 12 stycznia o godzinie 15.00 w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się koncert „Uśmiechnięte dźwięki”. To koncert familijny z piosenkami w różnych stylach muzycznych. Bilety kosztują 15, 18 i 20 złotych.


„Uśmiechnięte dźwięki” to koncert familijny z piosenkami w różnych stylach muzycznych o edukacyjnym charakterze.

Dzieci nauczą się w jaki sposób dbać o naszą planetę i jak zostać EKO bohaterem. Poznają owoce, które tańczą sambę, pobujają się w rytm uśmiechniętego reggae, które mówi o szacunku do ludzi i zwierząt. Wejdą w świat robotów i nauczą się zaklęcia dla śpiocha.

„Uśmiechnięte dźwięki” to czas, podczas którego dzieci wkroczą w świat muzyki, w którym rządzi wyobraźnia, a dorośli szeroko się uśmiechną i poczują jak dziecko. Nie zabraknie barwnych kostiumów, rekwizytów i żywiołowych układów choreograficznych.  Ponad godzina muzycznej zabawa wprowadzi dobrą energię i otworzy każde serce. Na scenie dwie wokalistki i sześcioosobowy zespół tancerzy.

Kocert odbędzie się w Centrum Sztuki Mościce 12 stycznia o godzinie 15.00.

Bilety kosztują w pierwszym sektorze 20 (dorośli) i 18 złotych (dzieci), w drugim sektorze 15 złotych. Bilety w cenie złotówki dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z powodów politycznych. Bilety grupowe przy zakupie co najmniej 10 biletów. Sprzedaż prowadzona jest on - line: www.csm.tarnow.pl oraz w kasie CSM.

 

10.01.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |