„Nadzwyczajni” w Cinemarzenie

 Na kolejny seans w cyklu Cinemarzenie zaprasza 12 stycznie o 16.00 kino „Marzenie”. „Nadzwyczajni” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o wychowawcach młodzieży, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Bilety kosztują 14,99 złotych.

 

Bruno i Malik są najlepszymi kumplami. Na pierwszy rzut oka wszystko ich dzieli – temperament, zainteresowania, a nawet religia. Łączy natomiast gorąca przyjaźń oraz fakt, że od dwudziestu lat czynnie działają na rzecz autystycznych dzieci i młodzieży.

W prowadzonych przez siebie ośrodkach szkolą młodych ludzi z trudnych dzielnic, aby ci fachowo zajmowali się przypadkami zakwalifikowanymi przez medycynę jako trudne i złożone. Nie wszystkim jednak metody Bruno i Malika są w smak. Kiedy Inspektorat Opieki Społecznej grozi zamknięciem ośrodków, przyjaciele rozpoczynają nierówną walkę z systemem. Wszystko dla dobra i zdrowia swoich niezwykłych podopiecznych.

Na kolejny seans w cyklu Cinemarzenie zaprasza 12 stycznie o 16.00 kino „Marzenie” w Tarnowie. Cykl  to nie tylko projekcje kinowe. Każdy seans poprzedzony jest krótkim wprowadzeniem w film, odpowiednio do tego przygotowaną prelekcją, która znajduje swoje rozwinięcie i poszerzenie w dyskusji z widzami. Rozmowy po filmie są ustalaniem wspólnego gruntu interpretacji, analitycznym spojrzeniem na wizualną formę, jak i zwykłą, przyjacielską pogadanką.

Bilety kosztują 14,99 złotych.

 

Nadzwyczajni

komedia obyczajowa, Francja, 2019

Reżyseria: Olivier NakacheÉric Toledano
Scenariusz: Olivier NakacheÉric Toledano

Muzyka: Grandbrothers

Zdjęcia: Antoine Sanier
Obsada: Vincent Cassel, Reda Kateb, Aloïse Sauvage, Hélène Vincent , Alban Ivanov

Czas trwania: 114 min.

11.01.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |