Tarnowscy artyści... odsłona pierwsza

 W poniedziałek, 13 stycznia Muzeum Okręgowe w Tarnowie zaprasza na pierwszy tegoroczny wernisaż wystawy odbywającej się w ramach cyklu Tarnowscy Artyści w Galerii Muzealnej. Gościem galerii „Piwnica pod Trójką” będzie Tomasz Pacanowski. Wystawa czynna będzie do 2 lutego.


Tomasz Pacanowski będzie gościem Muzeum Okręgowego w Tarnowie, które zaprasza do Piwnicy pod Trójką na pierwszy tegoroczny wernisaż wystawy odbywającej się w ramach cyklu Tarnowscy Artyści w Galerii Muzealnej.

Wernisaż odbędzie się w poniedziałek, 13 stycznia o godzinie 18.00. Wstęp wolny. Wystawa czynna będzie do 2 lutego.

Tomasz Pacanowski (ur. 1969), jest absolwentem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie. Uprawia malarstwo (akryl, pastel, collage), grafikę użytkową. W 2002 roku w pierwszej edycji biennale „Tarnowskie Klimaty” otrzymał wyróżnienie, za pracę pt. „Obelisk”, wykonaną w technice druku cyfrowego.

Jest laureatem pierwszej edycji konkursu „Kanonu Architektury – Kanonu Reklamy” (2006 r.) w kategorii Dobry Projektant. Z pasją przemierza Tatry, fotografując skalne kolosy. Pracuje jako projektant w jednej z tarnowskich drukarni cyfrowych.

11.01.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |