Walentynki z Disco Solski

 14, 15 i 16 lutego tarnowski teatr proponuje muzyczne wieczory, podczas których Karolina Gibki, Ireneusz Pastuszak i Tomasz Wiśniewski zaśpiewają największe przeboje disco polo przy wysmakowanej muzyce na żywo. Znane piosenki zaprezentowane będą w nowych stylizacjach na blues, jazz, muzykę latynoską, musical, rocka, balladę pop, dubstep i wiele innych.

 

Piosenki disco polo nie tylko cieszą się dużą popularnością, ale też wzbudzają w wielu słuchaczach niezwykle silne emocje: radość, smutek, szczęście i melancholię. Emocje wywoływane przez ten rodzaj muzyki nie są mniej wartościowe czy też mniej godne uwagi niż emocje wzbudzane przez inne gatunki. Pozwala to rozpatrywać disco polo jako materiał do opowieści o namiętnościach, marzeniach i problemach współczesnego człowieka.

Kluczowe w spektaklu Disco Solski są aranżacje - znane piosenki disco polo prezentowane są w stylizacjach na blues, jazz, muzykę latynoską, musical, rocka, balladę pop, dubstep i wiele innych. 17 piosenek jest tak ułożonych, by stworzyć opowieść o ambicji, kreatywności, pogoni za uczuciami, niemożności rozliczenia się z przeszłością, zaś podsumowaniem jest piosenka opowiadająca o naszym wspólnym mieście – utwór podzielony na trzy osoby, śpiewany w różnych stylach muzycznych, którego główna myśl jest przesłaniem spektaklu: mimo wszelkich różnic żyjemy razem w tym mieście, łączy nas ono i wspomnienia z nim związane.

Spektakl to opowieść o uczuciach, przeszłości, marzeniach i rezygnacji, w końcu porozumieniu i przyjaźni. Podczas przedstawienia widzowie usłyszą m.in. piosenki: „Królowa nocy", „Przekorny los" zespołu Akcent; „Egipskie noce", „Bierz co chcesz" Shazzy; „Wolność" zespołu Boys, „Ruda tańczy jak szalona" zespołu Czadoman, czy „Tarzan" z repertuaru Tarzan Boy.

Teatr zaprasza 14 lutego, o godzinie 20:00, 15 lutego o 18:00 oraz 16 lutego o 16:00.

Rezerwacje biletów: 14 688 32 87, 784 976 025

Bilet normalny kosztuje 40 złotych, bilety grupowe od czterech do 20 osób - 30 zł, a bilety grupowe od 21 osób - 25 zł. Bilety grupowe dostępne tylko w kasie teatru, bilety online: https://tarnowski-teatr.bilety24.pl/.

Ponadto w trakcie weekendu walentynkowego rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez sposorów i przyjaciów teatru. M.in.: Biuro Podróży Rainbow, Pałac Lacon z Kazimierzy Wielkiej  oraz restauracje „Włóczykij", „Pod Dębem", „Czarny Sezam", „U Młynarzy" i „Bombaj Music".

10.02.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |