Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej

 16 lutego w hali widowiskowo sportowej Jaskółka w Tarnowie odbędzie się koncert pełen miłosnych uniesień - Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej. Obok Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej i licznych wokalistów, na scenie wystąpi gwiazda wieczoru Beata Kozidrak.

 

Na Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej zaprasxza 16 lutego o godzinie 19.00 Arena Jaskółka Tarnów. Koncert odbędzie się z udziałem artystów Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej, potężnego chóru, tancerzy i wokalistów: Albert Memeti, Michał Gasz, Agnieszka Twardowska, Beata Ogiela, Gabriela Grzybacz. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Beata Kozidrak, która od wielu już lat zachwyca swoim wspaniałym głosem. Beata wykona swoje największe przeboje - „Rzeka marzeń”, „Szklanka wody”, „Myśli i słowa”, „Ta sama chwila” czy „Biała Armia” w wersji symfonicznej.

Bilety na koncert są już dostępne na platformie eBilet.pl. Dzieci do 7 roku życia mają  darmowy wstęp na koncert. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej – zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem. Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się  na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun – należy w tej sprawie skontaktować się mailowo: niepelnosprawni@ebilet.pl

 

11.02.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |