Turniej za jeden uśmiech

 W ubiegłym roku celem był wózek inwalidzki dla jednego z podopiecznych, w tym będzie to wyjazd do Wilna dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Eugenii Gierat w Tarnowie. Mocna Ekipa z Tarnowa oraz firma EMES i Partnerzy zapraszają 29 lutego na II Tarnowski Integracyjny Turniej Halowej Piłki Nożnej Emes Cup. Emocje gwarantowane, a biletem wstępu jest uśmiech.

 

Pozytywnie niepokorna Mocna Ekipa z Tarnowa oraz firma EMES i Partnerzy  zapraszają na II Tarnowski Integracyjny Turniej Halowej Piłki Nożnej Emes Cup.

Podczas pierwszej edycji turnieju celem był zakup wózka inwalidzkiego dla jednego z podopiecznych Ekipy. Tym razem jest to wycieczka do Wilna dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Eugenii Gierat w Tarnowie.

W ubiegłym roku drużyny uczestniczące w rozgrywkach po każdym meczu dokładały do wózka kolejny element, tak, by na końcu turnieju wózek był gotowy do przekazania. W tym roku układać będą puzzle. Po finałowym meczu zostanie dołożony ostatni element puzzlowej układanki i całość zostanie przekazana wychowankom i pedagogom SOSiW wraz ze środkami pieniężnymi przeznaczonymi na wymarzony wyjazd do Wilna. W turnieju udział weźmie osiem drużyn:
1. Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. E. Gierat z Tarnowa
2. Fundacja OTWARTE RAMIĘ BIAŁEJ GWIAZDY „TYNIECKA” z Krakowa
3. SKS „R.Z.A.K” Z Krakowa
5. Uczniowie i Wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. Janusza Korczaka z Tarnowa
6. Dom dla Bezdomnych Mężczyzn Caritas Diecezji Tarnowskiej z Tarnowa
7. Reprezentacja Artystów Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie
8. Reprezentacja TARNOWSKICH FILIPINÓW.
Podczas turnieju nie będzie zbiórki pieniędzy, ponieważ środki pieniężne na wycieczkę do Wilna są już zebrane dzięki sponsorom turnieju.
Chodzi wyłącznie o dobrą zabawę i sportowe emocje, a tych – jak pokazał ubiegłoroczny turniej – z pewnością nie zabraknie.

Rozgrywki odbędą się 29 lutego w godzinach 9.00 – 14.00, w hali sportowej TOSiR przy ulicy Krupniczej 8a. Biletem wstępu jest uśmiech, tolerancja i pozytywna energia

24.02.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |