Kultura przez internet

 Choć instytucje kultury są zamknięte dla publiczności, Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa zachęca do korzystania z oferty kulturalnej dostępnej za pośrednictwem internetu. Zachęca także twórców do przesyłania własnych materiałów, które sukcesywnie emitowane będą na stronie Kultura w domu.

 

Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa w obliczu zamkniętych placówek i odwołanych imprez, wychodzi z całkiem nową ofertą. Zaprasza do korzystania ze swojej strony, za pośrednictwem której będzie można obejrzeć koncerty, spektakle, wydarzenia organizowane przez tarnowskie instytucje kulturalne.

Na początek proponuje Newsical – musical dziecięcy, w którym występują wyłącznie dzieci z klas V-VIII szkół podstawowych i spektakl „Lokomotywa II” w wykonaniu aktorów tarnowskiego teatru.

Biuro Wystaw Artystycznych udostępnia natomiast „Pociąg do opowieści” - zeszyt zabaw literacko-rysunkowych dla dzieci, a Biuro Programu “Niepodległa” przedstawia bogatą listę darmowych źródeł dotyczących naszego dziedzictwa.

Wraz z upływem czasu dodawane będą kolejne materiały. Wydział Kultury zachęca również twórców do przesyłania na adres w.kultury@umt.tarnow.pl własnych materiałów, które zostaną umieszczone na stronie "Kultura w domu". Materiały obejrzeć można pod adresem: http://www.kultura.tarnow.pl/wydarzenie/kultura-w-domu/2020-03-25/

16.03.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |