Punkty zostały w Rzeszowie

Nie udał się piłkarzom Okocimskiego Brzesko wyjazd do Rzeszowa. Resovia pokonała drużynę z Brzeska 3:0, głównie dlatego, że gościom zabrakło determinacji i woli walki, by walczyć o korzystniejszy wynik. Rzeszowianie grali prostą, a przede wszystkim skuteczną piłkę, co wystarczyło do odniesienia efektownego zwycięstwa. Okocimski zajmuje po 16 meczach ósme miejsce w tabeli, a w kolejnym spotkaniu zmierzy się na własnym boisku z Olimpią Elbląg.

Wynik nie oddaje precyzyjnie przebiegu gry w spotkaniu Resovii Rzeszów z Okocimskim Brzesko. Rzeszowianie nie byli zespołem dużo lepszym od gości, zagrali jednak bardzo skutecznie. Na początku Okocimski mógł objąć prowadzenie – w pierwszym kwadransie goście stworzyli dwie bardzo dobre sytuacje. Najpierw strzelał Kozieł, ale bramkarz Resovii efektownie i skutecznie interweniował, chwilę później sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Popiela. Po okresie wyrównanej gry do głosu doszli gospodarze. W 29 minucie szybką akcję przeprowadził Kantor, podał piłkę do Rafała Zawiślana, a ten uderzeniem z narożnika pola karnego wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Chwilę później ten sam zawodnik mógł podwyższyć rezultat, jego strzał obronił jednak Libera. Tuż przed przerwą jeszcze jedną okazję do wyrównania mieli piłkarze z Brzeska, znów jednak bramkarz Resovii zwyciężył w pojedynku sam na sam, tym razem z Jaroszem.
Ostatnią groźną sytuację goście stworzyli na początku drugiej połowy, kiedy piłkę zmierzającą do bramki po strzale Polichta wybił z linii bramkowej jeden z obrońców.
Później na boisku dominowali już gospodarze. W 76 minucie po kolejnym kontrataku piłkę w polu karnym otrzymał Piątkowski i uderzeniem w długi róg zdobył drugą bramkę. Minutę później kolejnego gola mógł zdobyć Zawiślan, lecz piłkę po jego strzale wyłapał Libera. Tuż przed końcem meczu zawodnik ten zdobył jednak uderzeniem z bliskiej odległości swoją bramkę, ustalając wynik spotkania.
Po tej porażce Okocimski zajmuje w tabeli ósme miejsce z 27 punktami. W kolejnym meczu piłkarze z Brzeska zmierzą się na własnym boisku z Olimpią Elbląg.

Resovia - Okocimski KS Brzesko 3:0 (1:0)
Bramki: Zawiślan 2 (29 i 87 min.), Piątkowski (76 min.)
Żółte kartki: Walaszczyk, Zawiślan, Kozubek, Kusiak - Darmochwał, Krzak, Kisiel
Okocimski: Libera - Szymonik, Policht, Cegliński, Czerwiński (77 min. Wawryka) - Rupa (46 min. Darmochwał), Kozieł, Jagła, Krzak (63 min. Kostecki) - Jarosz (59 min. Kisiel), Popiela
Sędziował: A. Chudy (Zabrze), widzów: 900.