Ruchliwe poranki w CSM

 Na poranną gimnastykę na świeżym powietrzu połączoną z tańcem zaprasza w lipcu i sierpniu Centrum Sztuki Mościce. To dobry sposób na rozruszanie się po długim siedzeniu w domu.

 

Poranna gimnastyka i taniec w jednym na tarasie Centrum Sztuki Mościce, to propozycja na rozruszanie się po długim okresie siedzenia w domu. - Wystarczy założyć sportowy strój, udać sie do CSM i zacząc dzień z nową energią. Zapraszamy na ćwiczenia z Zumbą Gold! To aktywność w rytmie latynoskiej muzyki. Relaksuje i poprawia samopoczucie a przy regularnym wykonywaniu - poprawia zdrowie. W ramach Ruchliwych poranków zapraszamy na sześć 45-minutowych spotkań. W karnecie taniej! – zachęcają organizatorzy. Zumba Gold to odmiana zumby klasycznej. Nie wymaga umiejętności tanecznych. Trening rozpoczyna się rozgrzewką w czasie jednej lub dwóch piosenek. Do każdego utworu tańczy się inaczej, ale kroki są proste i powtarzalne. Instruktor tańczy z uczestnikami i wszystko pokazuje. Po treningu właściwym przeprowadzone jest wyciszenie i relaksacja. Zajęcia Zumba Gold to połączenie tańca i fitness o zmniejszonym obciążeniu dla kręgosłupa i stawów. Jest odpowiednie dla osób potrzebujących ruchu o mniejszej intensywności dla organizmu (np. osoby starsze, kobiety w ciąży i po porodzie, osoby z nadwagą). W przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych (w tym znacznej nadwagi) niezbędna jest konsultacja z lekarzem, który potwierdzi możliwość udziału w zajęciach. Ćwiczenia odbywać się będą na zewnątrz, z możliwością wejścia bezpośrednio na taras.
Każda ćwicząca osoba będzie mieć zapewnioną bezpieczną odległość i butelkę wody.

Zajęcia poprowadzi Michał MI YAGI Jagiencarz, trener i tancerz od 8 lat.

Zajęcia odbędą się w następujących terminach: 2,9,16,23,30 lipca i 6 sierpnia w godzinach 8.45 -  9.30. Liczba miejsc – do 20 osób. Cena: karnet za 6 spotkań - 50 zł, pojedyncze zajęcia - 10 zł. Bilety kupować można on-line www.csm.tarnow.pl lub w kasie CSM. Bilety zakupione online nie podlegają zwrotowi.

27.06.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |