Nie sprostali Puszczy

W piątkowe popołudzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał pojedynek z Puszczą Niepołomice 1:3. Niecieczanie wciąż zajmują w tabeli piąte miejsce z dorobkiem 39 punktów po 28 spotkaniach. Najbliższe spotkania rozegrają 1 lipca na stadionie GKS Tychy.

Po dwóch wyjazdowych i ważnych zwycięstwach z Wartą Poznań i Miedzią Legnica, Bruk-Bet nie poszedł za ciosem. W obecności, wracających na stadion kibiców uległ Puszczy Niepołomice 1:3.

Goście objęli prowadzenie w 20 minucie  po samobójczym trafieniu Vladislavsa Gutkovskisa. Bru-Bet ruszył do ataku, by odrobić stratę, tymczasem w 28 minucie  stracił drugiego gola. Zdobył go Jewhen Radionov.

Bramkę kontaktową w 45 minucie ładnym strzałem z 20 metrów zdobył Roman Gergel.

W 72 min Hubert Tomalski w polu karnym znalazł dobrze ustawionego Bartosza Żurka, który bez problemów celnie uderzył

Przewaga drużyny Bruk-Bet Termalicy w posiadaniu piłki była ogromna, niestety, pomimo takiej przewagi zespół poniósł porażkę.
Niecieczanie wciąż zajmują w tabeli piąte miejsce z dorobkiem 39 punktów po 28 spotkaniach. Już w najbliższą środę jedenastka z Nieciczy zmierzy się z GKS Tychy.

Bruk-Bet Termalica - Puszcza Niepołomce 1:3 (1:2)

Bramki: Gergel (45 min.) - Gutkovskis s. (20 min.), Radionov (28 min.), Żurek (74 min.)

Żółte kartki: Gergel, Grzybek – Sitek, Tomalski, Mikołajczyk, Serafin, Orłowski

Bruk-Bet: Budziłek – Miković (77 min. Jelić), Putiwcew, Szarek, Grzybek, Misak (46 min. Bezpalec), Purece, Wlazło, Gergel, Gutkovskis (63 min. Shamsin)

Sędziował: J. Małyszek (Lublin), widzów: 918