Czas na Inwałd – konkurs, konkurs, konkurs!

 W tym roku do wielu dotychczasowych atrakcji dołączono kolejne. „ŚWIAT MARZEŃ” i Rodzinne Parki w Mini Zoo „KUCYK” w Inwałdzie zapewniają niezwykłe miejsca i niezapomniane wrażenia.

 

Park Miniatur „ŚWIAT MARZEŃ” to miejsce o niezwykłym charakterze, gdzie pomysłowo zaprojektowane alejki prowadzą do modeli przedstawiających najsławniejsze cuda architektoniczne świata i Polski. Tegoroczną nowością jest największy w Europie odcinek Wielkiego Muru Chińskiego w skali 1:2, po którym zwiedzający będą mogli wybrać się na spacer oraz Egipt Spinning Coaster – kolejka rodzinna z wirującymi wagonikami. Ponadto niezapomniane wrażenia zapewnią atrakcje lunaparkowe dla każdej grupy wiekowej. Przekraczając podwoje Warowni cofnąć się można w czasie do XV wieku. Grodu pilnują smoki czające się w pomiędzy krętymi ścieżkami, a w osadzie animatorzy wprowadzą w arkana dawnych rzemiosł.

Wycieczka zaczarowaną ciuchcią do Rodzinnych Parków w Mini Zoo „KUCYK” to świetna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. W parku zwierząt można zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej znanych (szop pracz, małpki kapucynki, ostronosy, jeżozwierze, osiołki, strusie, kozy, baranki, itp.), a w tym sezonie pojawiły się dodatkowo surykatki i sowa śnieżna. W Mini Zoo znajdują się także: park tarasów widokowych, park zabaw, wioska przyrodniczo-leśna, przejażdżki konne dla dzieci. Nowością są paleniska grillowe w różnym klimacie, to idealne miejsca na spotkanie z rodziną czy też ze znajomymi. Mini Zoo zaprasza także na noce w namiocie pod gwieździstym niebem, z nieustannie palącym się ogniskiem.

 

Konkurs : do wygrania 5 dwuosobowych zaproszeń do Parku Miniatur, Warowni Inwałd, Mini Zoo Kucyk z przejazdem Ciuchcią . Wystarczy na adres redakcja@tarnowskieinfo.pl przesłać odpowiedź na pytania :

1. Jakie nowości pojawiły się w Parku Miniatur w Inwałdzie w sezonie 2020?

2. Jakie nowe zwierzęta pojawiły się w Mini Zoo w Inwałdzie już w sezonie 2020?

Należy także podać numet swojego telefonu kontaktowego.

Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście do Parku Miniatur „Świat Marzeń” , Warowni Inwałd oraz Mini Zoo Kucyk z przejazdem Ciuchcią do wykorzystania do 31 października 2020 roku.

Pomocne informacje na : www.parkminiatur.com i www.agrokucyk.pl

 

01.07.2020
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |