W Mościcach remis

Remisem zakończyło się pierwsze barażowe  spotkanie Unii Tarnów z Cracovią II Kraków. Mecz rewanżowy rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę, 12 lipca, na boisku Cracovii.

W rozegranym wczoraj na Stadionie Miejskim w Tarnowie-Mościcach pierwszym barażowym meczu o awans do piłkarskiej trzeciej ligi, Unia Tarnów zremisowała 1-1 (1-0) z Cracovią II Kraków. Jaskółki” bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie. Już w 8 minucie meczu, po centrze Szymona Adamskiego z rzutu wolnego, Łukasz Popiela zagrał w polu karnym główką i w zamieszaniu pod bramką gości Kacper Ostrowski skierował piłkę do bramki.

Wynik wczorajszego pojedynku ustalił tuż przed końcem meczu, w 87 minucie, Tomas Vestenicky. Po strzale Słowaka z rzutu wolnego z 20 metrów, piłka minęła mur i trafiła do bramki strzeżonej przez Łukasza Lisaka. Spotkanie rewanżowe rozegrane zostanie w niedzielę o godz. 17 na boisku Cracovii przy ul. Wielickiej.