Jazzowy Rynek

 Tegoroczny Jazzowy Rynek odbędzie sie w Tarnowie będzie miał skromniejszy niż do tej pory wymiar. Odbędzie się tylko jeden koncert i jedna parada nowoorleańska. 17 lipca Amfiteatr Letni zaprasza. Wstęp wolny.

 

Już po raz trzynasty organizatorzy zapraszają do udziału w Festiwalu Jazzowy Rynek, który podobnie, jak przed rokiem odbędzie się w Amfiteatrze Letnim w Tarnowie. Z przyczyn obiektywnych tegoroczna impreza będzie miała nieco skromniejszy wymiar, niż zwykle. Ograniczy się tylko do jednego koncertu, ale nikt, kto weźmie w nim udział nie powinien żałować. Organizatorzy przewidzieli bowiem moc muzycznych atrakcji, od parady nowoorleańskiej począwszy. Parada, barwny, roztańczony i głośny korowód, wyruszy o godzinie 17.30 z Placu Sobieskiego do Amfiteatru Letniego, gdzie wystąpią aż cztery jazzowe formacje. Wieczór otworzy o godzinie 18.00 gospodarz imprezy, zespół Leliwa Jazz Band, następnie na scenie wystąpi Old Boys Band. W dalszej części koncertu zagrają RG Dixie Five oraz gwiazda wieczoru Jazz Band Ball Orchestra.

Festiwal Jazzowy Rynek organizowany jest przez Tarnowskie Towarzystwo Jazzu Tradycyjnego „Leliwa”. Partnerem wydarzenia jest United Europe Jazz Festival.
Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa..
Główny Partner: Tarnowskie Centrum Kultury
Partnerzy: Urząd Miasta Tarnowa, Stoart, United Europe Jazz Festiwal, Restauracja Bombay Music. Wstęp wolny.

 

15.07.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |