Na dwa głosy

 W sobotę, 18 lipca, w tarnowskim amfiteatrze wystąpi duet, którego znakiem rozpoznawczym są wiolonczela, gitara oraz dwa głosy. Kamila Dauksz i Tomek Boruch zapraszają o godzinie 10.00. Wstęp wolny.

 

Kamila Dauksz i Tomek Boruch to duet, którego znakiem rozpoznawczym są wiolonczela, gitara oraz dwa głosy. Ten w połowie tarnowski duet wystąpi w tarnowskim amfiteatrze w sobotę, 18 lipca, o godzinie 20.00. Wstęp wolny.

Kamila, jako 7-latka w programie “Od przedszkola do Opola” wyznała, że marzy, żeby stać na scenie i mieć 42 lata… Postanowiła jednak nie czekać tak długo i już teraz prezentuje swój najnowszy album „Opowieści”.
Kamila Dauksz pochodząca z Opola, w swoich energicznych, a zarazem przesiąkniętych kobiecą wrażliwością piosenkach zabiera słuchaczy w wyjątkową podróż. Śpiewa i jednocześnie gra na wiolonczeli, pisze muzykę i teksty, a całość współtworzy ze swoim niezawodnym sztabem muzyków, na czele którego stoją jej pochodzący z Tarnowa mąż Tomek Boruch (gitara, chórki) oraz jej tata Dariusz Dauksz (gitara), z którym założyła zespół.

 

16.07.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |