Podział punktów w Niecieczy

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 32. kolejki Fortuna 1 ligi pomiędzy Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, a Radomiakiem Radom. Po tym remisie niecieczanie utrzymali szóste miejsce w tabeli, mając 46 punktów. Najbliższy mecz Bruk-Bet rozegra 19 lipca z GKS 1962 Jastrzębie.

Mecz 32. kolejki Fortuna 1 ligi pomiędzy Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, a Radomiakiem Radom rozpoczął się od ataków gospodarzy, ale w poczynaniach obu zespołów brakowało skuteczności i dokładności pod polem karnym rywala. W 17 minucie meczu, po dośrodkowaniu Grabowskiego, świetnie obrócił się Misak, ale uderzył niecelnie.

W 38 minucie meczu przyjezdni groźnie zaatakowali, Rafał Makowski dryblował w polu karnym, ale jego próbę strzału w odpowiednim momencie zablokował Jonathan de Amo Perez. Goście poszli jednak za ciosem. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w słupek trafił Cichocki, ale piłka spadła pod nogi Świdzikowskiego, który wpakował ją do siatki z bliskiej odległości.

Przed przerwą okazję do wyrównania miał jeszcze Patrik Misak, ale uderzenie było minimalnie niecelne. W 51 minucie meczu udział w spotkaniu zakończył Meik Karwot, który zobaczył drugą żółtą kartkę. Chwilę później po rzucie rożnym uderzał Wlazło, ale jego strzał minął bramkę Miszty.

W 80 minucie spotkania piłkę po zgraniu Putiwtsewa wyłuskał Wlazło, a do siatki skierował ją Mateusz Grzybek.

Tuż przed zakończeniem regulaminowego czasu gry, Piotr Wlazło kapitalnym zagraniem wypatrzył Shamsina. Ten uderzył z powietrza jednak jego uderzenie z lewej nogi pofrunęło ponad poprzeczką.

Układ tabeli utrzymał się bez zmian w strefie barażowej. Bruk-Bet utrzymał szóste miejsce w tabeli, mając 46 punktów. Najbliższy mecz Termalica rozegra 19 lipca z GKS 1962 Jastrzębie.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Radomiak Radom 1:1 (0:1)
Bramki: Grzybek (80 min.) - Świdzikowski (39 min.)

Żółte kartki: Mišák, Grzybek - Nowak, Kaput, Karwot, Lewandowski, czerwona kartka: Karwot (za drugą żółtą)

Bruk-Bet: Loska - Grzybek, de Amo, Putiwcew, Grabowski, Wasielewski (72 min. Mikovič), Jovanović, Wlazło, Purece (79 min. Jelić), Mišák (66 min. Shamsin), Gergel

Sędziował: S. Krasny (Kraków), widzów: 968