Muzyczne Tarasy

W ramach XIII Festiwalu Muzyczne Tarasy, 6 sierpnia Centrum Sztuki Mościce zaprasza na koncert zespołów Con Affetto & Monk. Z plenerowej sceny popłyną najpiękniejsze tematy polskiego i światowego kina w letniej odsłonie - „Cinema forever”


Najpiękniejsze tematy polskiego i światowego kina w letniej odsłonie w Centrum Sztuki Mościce. 6 sierpnia o godzinie 20.00, CSM zaprasza na koncert zespołów Con Affetto & Monk. W razie niesprzyjającej pogody koncert zostanie przeniesiony so Sali widowiskowej. Bilety na koncert kosztują 35 zł (normalny), 30 zł (ulgowy), 1 zł dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z powodów politycznych. Bilety zakupione online nie podlegają zwrotowi.

Con Affetto to zespół stworzony przez kobiety, które wyrażają siebie…muzyką.
Artystki 15 lat temu rozpoczęły wspólną muzyczną podróż i aż po dzień dzisiejszy pozostają w nieustannym przekonaniu, że muzykę najpiękniej tworzy się wtedy, kiedy jest ona… wspólną pasją. Nazwa zespołu „Con affetto” z włoskiego oznacza
„z uczuciem”, ponieważ to właśnie emocje są główną siłą napędową każdej zagranej wspólnie nuty.

Zespół wokalny MONK to nietypowa formacja muzyczna. Choć nie używają instrumentów, słuchacze często mówią o nich, że dobrze „grają”. Swoją twórczość określają jako współczesną jazzowo – popową muzykę a capella. Muzyka zespołu MONK to połączenie różnych gatunków muzycznych, wykonywana w unikalny sposób: zero instrumentów, tylko głosy ludzkie.

03.08.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |