Bieg Sanguszków

 W najbliższą sobotę, 17 października, w Tarnowie odbędzie się XVI Bieg Sanguszków. W programie biegi dla dzieci i młodzieży oraz wyścig główny. Start każdego biegu w Parku Sanguszków.

 

Już w najbliższą sobotę, 17 października, odbędzie się XVI Bieg Sanguszków, którego organizatorami są Uczniowski Klub Sportowy „OGRODNIK”, działający przy Zespole Szkół Ekonomiczno–Ogrodniczych w Tarnowie, oraz Kępa Sport.

W programie imprezy przewidziane są: bieg dla dzieci i młodzieży (w zależności od wieku na dystansie od 200 do 1000 metrów) oraz bieg główny na 10 kilometrów dla kobiet i mężczyzn.

Początek biegu dla młodszych uczestników o 11:00, wyścig główny rozpocznie się godzinę później. Trasa biegu dla dzieci i młodzieży będzie przebiegać w Parku Sanguszków. Dorośli wyruszą natomiast z Parku Sanguszków w kierunku ulicy Sanguszków, później ulicą Lotniczą,  aleją Sanguszków,  a następnie ulicą Harcerską (park biegowy).

Na wymienionych ulicach może nastąpić chwilowe wstrzymanie ruchu w godzinach 12.00-13.00, za co organizatorzy przepraszają. Biuro zawodów będzie zlokalizowane i czynne w godzinach 9.00-11.45 w budynku Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych przy ulicy Sanguszków 28.

Dla uczestników biegów przygotowane zostały pamiątkowe medale, a dla zwycięzców nagrody rzeczowe. Projekt jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Roman Ciepiela, Prezydent Miasta Tarnowa.

14.10.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |