Świerczkowiacy Papieżowi tylko online

 W związku z sytuacją epidemiczną i wprowadzonymi obostrzeniami, koncert przygotowany z okazji Jubileuszu 100-lecia urodzin Świętego Jana Pawła II, który miał się odbyć w najbliższą niedzielę, 18 października, w Centrum Sztuki Mościce, zostanie zaprezentowany tylko w wersji online. Pieniądze za zakupione bilety zostaną zwrócone.

 

Jak informuje Centrum Sztuki Mościce, koncert przygotowany z okazji Jubileuszu 100-lecia urodzin Świętego Jana Pawła II, w hołdzie Jego pamięci, który miał się odbyć w najbliższą niedzielę, 18 października, w CSM, zostanie zaprezentowany tylko w wersji online. Powód – sytuacja epidemiczna i związane z nią obostrzenia. Wszyscy, którzy zakupili bilety, będą mieli zwrócone pieniądze. W tym celu należy się skontaktować z kasą CSM. Koncert w wersji online będzie dostępny w czasie planowanego wydarzenia, czyli w niedzielę, 18 października, od godziny 18.00.

Na scenie pojawi się działający w Mościcach od 56 lat ZPiT Świerczkowiacy, który zaprezentuje najpiękniejsze tańce, zagra i zaśpiewa ulubione melodie i pieśni Karola Wojtyły. Zabrzmią m.in. Barka, czy Abba Ojcze, będzie też np. Ballada o Tarnowie. – Zobaczymy zarówno Małych Świerczkowiaków, czyli dzieci i młodzież występujące w zespole, jak i dorosłych z Grupy Reprezentacyjnej – mówi choreograf, Wiesława Hazuka. – Wzruszeń, ale i potężnej dawki optymizmu, tak bardzo nam dziś potrzebnej, nie zabraknie. Pozostaje mieć nadzieję, że duże widowisko, które pierwotnie planowaliśmy, zaprezentujemy na żywo w innym czasie – dodaje.

 

 

15.10.2020
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |