„MARIA AWARIA” – koncert Marii Peszek

16 listopada Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza do kina „Marzenie” na koncert „MARIA AWARIA”, czyli występ Marii Peszek z zespołem. Po „Miastomanii” to już druga wizyta artystki na zaproszenie Tarnowskiego Centrum Kultury. Początek koncertu o godzinie 20.00. Bilety w cenie 30 złotych do nabycia w Biurze Obsługi TCK w Rynku 5 oraz w kinie „Marzenie”, przy ulicy Staszica. W dniu koncertu bilety w cenie 40 złotych będzie można nabywać w kasie kina.

Na początku była „Miastomania”. Projekt Marii Peszek składający się z płyty, przygotowanej przy współpracy z Wojtkiem Waglewskim i spektaklu teatralnego wystawianego w warszawskiej Fabryce Trzciny, w którym aktorka w niepowtarzalny sposób prezentowała piosenki z albumu w połączeniu z przedstawieniem multimedialnym. Tym debiutanckim projektem Maria Peszek zdobyła uznanie nie tylko krytyków muzycznych, ale i publiczności, dzięki której album „Miastomania” osiągnął status „Złotej”, a następnie „Platynowej Płyty”.

Po dwóch latach przyszedł czas na nowy projekt w dwóch odsłonach – tym razem jako książka „Maria Awaria – Bezwstydnik” i płyta „Maria Awaria”. Artystka w swoim nowym projekcie w otwarty, bezpośredni sposób stara się wyrazić swoje emocje, pragnienia i czułość. Do współpracy przy tworzeniu płyty Maria Peszek zaprosiła Andrzeja Smolika jako producenta albumu, natomiast książka „Maria Awaria – Bezwstydnik” to rodzaj intymnego dziennika, a także swoisty manifest niepodległości sumienia. - Marzyłabym o tym aby ludzie śmiali się i płakali czytając Bezwstydnik, a słuchając płyty odczuwali nieodpartą ochotę aby się kochać - podsumowuje swój najnowszy projekt Maria Peszek

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza 16 listopada na godzinę 20.00 do kina „Marzenie” na występ Marii Peszek z zespołem. Bilety w cenie 30 złotych można już nabywać w Biurze Obsługi TCK w Rynku 5 oraz w kinie „Marzenie”, przy ulicy Staszica. W dniu koncertu bilety w cenie 40 złotych będzie można nabywać w kasie kina.
13.11.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |