Wygrana koszykarzy

Koszykarze Unii Tarnów zwyciężyli w ligowym pojedynku AZS Politechnikę Radom 74:50. Tarnowianie prowadzili przez cały mecz i zasłużenie zdobyli kolejne punkty. Unia zajmuje w tabeli II ligi drugie miejsce, mając po 10 meczach tyle samo punktów co lider – Rosa Sport Radom.

Kolejne zwycięstwo w ligowym pojedynku odnieśli koszykarze Unii Tarnów. Tarnowianie zasłużenie pokonali AZS Politechnikę Radom 74:50. W zespole Unii nie wystąpił kontuzjowany Wojciech Majchrzak, mimo to tarnowianie prowadzili praktycznie przez całe spotkanie, w każdej kwarcie zwiększając przewagę nad rywalami. Kiedy na pięć minut przed końcem meczu Unia prowadziła różnicą 18 punktów, wiadomo już było, że radomianie nie będą w stanie odrobić start. Najwięcej punktów dla Unii zdobyli w tym spotkaniu Rafał Sobiło i Dawid Szewczyk.
Unia zajmuje w tabeli II Ligi druga lokatę, mając po 10 meczach 18 punktów – tyle samo co prowadząca drużyna Rosy Sport Radom.

Unia Tarnów – AZS Politechnika Radom 74:50 (20:14, 12:7, 23:19, 19:10)
Punkty dla Unii: Sobiło 14, D. Szewczyk 13, Kamecki 12, Wilusz 6, Badeński 4, Zych 9, Markowski 6, Bryzek 4, Wojciechowski 4, Lisowski 2