30 najpiękniejszych miejsc...

Tarnowskie Centrum Kultury i National Geographic, zapraszają 19 listopada na godzinę 18:00. do galerii TCK na wernisaż wystawy fotografii „30 najpiękniejszych miejsc na ziemi”. To już piąta ekspozycja fotografii Towarzystwa National Geographic, którą będziemy gościć w Tarnowie. Ekspozycja będzie czynna od 20 listopada do 19 grudnia.

„30 najpiękniejszych miejsc na ziemi” to wystawa fotografii prezentujących najpiękniejsze, często trudno dostępne zakątki świata. Wyboru dokonali czytelnicy magazynów „National Geographic Polska” oraz „National Geographic Traveler”. W lutym 2007 roku w obu magazynach oraz na stronach internetowych, opublikowano listę stu unikalnych krajobrazów, budowli oraz magicznych zakątków świata, w tym 11 położonych w Polsce. Miejsca te zostały wytypowane przez jury złożone z ekspertów National Geographic Polska: podróżników, naukowców i dziennikarzy. Czytelnicy po raz pierwszy mieli szansę ocenić każdą nominację i zagłosować na swoje ulubione miejsca. Tak właśnie powstał ranking najpiękniejszych miejsc.

Wernisaż wystawy odbędzie się w galerii Tarnowskiego Centrum Kultury 19 listopada o 18:00.
To piąta wystawa fotografii prezentowana w Tarnowie dzięki współpracy Towarzystwa National Geographic i Tarnowskiego Centrum Kultury. Wcześniejsze prezentowane, m. in „Egipt z lotu ptaka", „Świat w obiektywie National Geographic", Wyprawa na krańce świata", cieszyły się sporym zainteresowaniem zwiedzających.

Ekspozycja będzie czynna codziennie od 20 listopada do 19 grudnia, bilety w cenie:
3 zł. (normalne) oraz 2 zł (ulgowe) nabywać można w Biurze Obsługi TCK w Rynku 5.
18.11.2008
Twój komentarz:
Ankieta
Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?
| | | |