Ania Dąbrowska dla hospicjum Via Spei

 3 grudnia, w Centrum Sztuki Mościce przed tarnowską publicznością wystąpi Ania Dąbrowska. Koncert odbędzie się na rzecz hospicjum Via Spei i połączony zostanie z Galą Wolontariatu, podczas której Fundacja Kromka Chleba wyróżni najbardziej aktywnych i zaangażowanych w jej działalność wolontariuszy. Karty wstępu na koncert w postaci cegiełek są już dostępne.

 

Każdy z jej dotychczasowych albumów pokrył się platyną, potwierdzając jej niezwykłe wyczucie przebojowych melodii. Utwory, które śpiewa swoim ciepłym, charakterystycznym głosem, trafiają do serc wymagających słuchaczy. Konsekwentnie podąża własną muzyczną drogą, nie kierując się popularnymi trendami.

3 grudnia o godzinie 18.00, w Centrum Sztuki Mościce wystąpi pierwsza dama polskiego popu, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka, Ania Dąbrowska. Koncert odbędzie się na rzecz hospicjum Via Spei. Wydarzenie połączone będzie z Galą Wolontariatu, podczas której Fundacja Kromka Chleba wyróżni najbardziej aktywnych i zaangażowanych w jej działalność wolontariuszy.

Karty wstępu dostępne są dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć hospicjum Via Spei poprzez przekazanie darowizny nie mniejszej niż 80 i 100 zł

Rezerwacja miejsc tel. (14) 656 02 36, e-mail rezerwacja@kromkachleba.pl

 

Budowa hospicjum Via Spei jest ukończona. Trwa wyposażanie pomieszczeń w meble i sprzęt medyczny. - Dzięki wymiernemu wsparciu ze strony Fundacji KGHM, wyposażamy hospicjum w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, sprzęt pomagający uśmierzyć ból, wózki inwalidzkie, koncentratory tlenu, środki opatrunkowe. Wysokiej jakości sprzęt medyczny pozwoli na właściwą opiekę lekarską i pielęgniarską, leczenie bólu, niezbędne badania diagnostyczne, co poprawi jakość życia chorego i jego bliskich zmagających się z nieuleczalną chorobą - mówi Anna Czech, prezes Fundacji Kromka Chleba.

W hospicjum Via Spei jako pierwsza rozpoczęła działalność poradnia medycyny paliatywnej, w której świadczone są porady lekarskie i pielęgniarskie, porady psychologiczne, wsparcie dla rodziny chorego. Fundacja Kromka Chleba stara się o zakontraktowanie świadczeń poradni leczenia bólu.

 

 

12.11.2022
Twój komentarz:
Ankieta
Biorąc pod uwagę infalcję i ogólną sytuację gospodarczą, sądzę, że moja sytuacja w ciągu najbliższego roku:
| | | |