Cezary Harasimowicz gościem „Akademii”

21 i 22 listopada br. w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury, odbędzie się kolejne spotkanie Akademii Filmowej. Tym razem gościem będzie scenarzysta i aktor Cezary Harasimowicz. Tegoroczny cykl spotkań, wykładów i projekcji poświęcony jest filmowi polskiemu.

21 i 22 listopada Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Akademii Filmowej. Spotkanie piątkowe rozpocznie się o godzinie 17.00 i poświęcone będzie historii filmu polskiego. Gospodarzem będzie Jerzy Armata, temat wykładu to „Nowofalowe przypadki kina polskiego”, a po spotkaniu przewidziano projekcję filmu „Do widzenia, do jutra”, w reżyserii Janusza Morgensterna.

W sobotę o godzinie 16.00 rozpocznie się drugie spotkanie – „Czy scenarzysta jest autorem filmu?”, którego gościem będzie Cezary Harasimowicz, scenarzysta i aktor.

Spotkanie zakończy projekcja filmu Macieja Dejczera „300 mil do nieba”.
Na tegoroczną edycję Akademii Filmowej złoży się cykl 12 spotkań. Członkostwo kosztuje 50 złotych, a uczestnicy otrzymają legitymacje uprawniające do zniżki 50 % przy zakupie biletów na projekcje cyklu “Czwarty ekstra Film” oraz karnetów na 23 Tarnowską Nagrodę Filmową.

Uczestniczyć można również w pojedynczych spotkaniach Akademii – w takim przypadku bilet na wykład i projekcję kosztuje 10 złotych.
19.11.2008
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |