Rusz się z domu

 Od czerwca Rada osiedla Starówka w Tarnowie zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe z instruktorami. Akcja „Rusz się z domu”, podczas której niemal każdego dnia można poćwiczyć na świeżym powietrzu, będzie trwała do końca sierpnia.

 

Rada Osiedla Piaskówka zaprasza na cotygodniowe, bezpłatne zajęcia sportowe z instruktorami. „Rusz się z domu”, bo tak nazywa się akcja, to okazja do tego, by zażyć świeżego powietrza, poznać nowych ludzi, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Pierwsze zajęcia w tym roku odbędą się w czerwcu, ostatnie pod koniec sierpnia.

Dla osób, które kochają „kijki”, przygotowano spotkania z Nordic Walkingiem, które będą się odbywać w poniedziałki i piątki w godzinach od 18.00 do 20.00. Są to dwugodzinne spacerki z instruktorami Aleksandrem Dudą, Andrzejem GągoląMarkiem Śmiałkiem. Należy zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

We wtorki i czwartki Katarzyna Pasula zapraszać będzie zainteresowanych na ćwiczenia kręgosłupa. Spotkania dla początkujących będą trwały od godziny 17.00 do 18.00, a od godziny 18.00 do 19.00 będzie można spróbować swoich sił w pilatesie. Należy zabrać ze sobą maty i dobre nastawienie.

Środowe popołudnie to czas na spotkanie ze Slow Joggingiem. Pierwsza część zajęć poświęcona będzie osobom początkującym i trwać będzie od godziny 17.00, a od godziny 18.00 biegać będą już nieco bardziej zaawansowani. Kardio poprowadzi Agnieszka Duraj.

Zajęcia są dla osób w każdym wieku, dzieci i młodzież do 18 roku życia muszą posiadać zgodę rodziców.

Akcja „Rusz się z domu” będzie się odbywała w Parku Piaskówka (przy placu zabaw). W przypadku niepogody zajęcia mogą zostać odwołane. Zapisy będą się odbywać na bieżąco, przed każdym spotkaniem. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 604 189 669. Organizatorem wydarzeń jest Rada Osiedla Piaskówka i Stowarzyszenie Sokół Świat Pracy. Środki pochodzą z budżetu Miasta Tarnowa.

 

01.06.2023
Twój komentarz:
Ankieta
Czy weźmiesz udział w wyborach parlamentarnych?
| | | |