Ścigali się gokartami

Po raz kolejny odbyły się w Tarnowie zawody kartingowe, tym razem piąta runda cyklu Karting Grand Prix 2008. Patronat honorowy nad zawodami kartingowymi: Prezydent Miasta Tarnowa _ Ryszard Ścigała. Zawody miały charakter szkoleniowo - rekreacyjny, łączyły tematykę bezpieczeństwa z dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją.

W trzech – młodzików, juniorów i klasie open - ścigali się uczestnicy kolejnych zawodów z cyklu Karting Grand Prix 2008.
W najmłodszej kategorii najlepszy okazał się Piotr Dembiński, który o prawie dwie sekundy wyprzedził Mateusza Firmugę, trzecią lokatę zajął Igor Noga. W wyścigu juniorów zwyciężył Michał Zając, druga była Monika Mazur, trzecie miejsce przypadło Piotrowi Mądlowi.
Wreszcie w kategorii open zwyciężył Przemysław Żuk, przed Marcinem Firmugą i Tomaszem Gurgulem.
Zwycięzcy otrzymali statuetki, dyplomy i wartościowe nagrody rzeczowe oraz nagrody niespodzianki. Imprezie towarzyszył pokaz samochodów Tarnowskiego Klubu Tuningowego.