AZS AWF Biała Podlaska – Unia Tarnów 31:30 (13:13)

Nie udała się wyprawa piłkarzy ręcznych Unii Tarnów do Białej Podlaskiej. Mimo że tarnowianie rozegrali dobry mecz i długo utrzymywali prowadzenie, musieli jednak uznać wyższość gospodarzy, którzy wygrali jedną bramką.

Przed tym meczem akademicy z Białej Podlaskiej zajmowali ostatnie miejsce w tabeli. Wydawało się, że tarnowianie mają szansę powiększyć dorobek punktowy, a początek spotkania te nadzieje potwierdzał. Po 20 minutach Unia prowadziła 11:8, a w 26 minucie wynik brzmiał 13:9 dla tarnowian. Niestety do zakończenia pierwszej połowy tarnowianom nie udało się już zdobyć bramki i na przerwę obydwie drużyny schodziły przy wyniku remisowym – 13:13.
Na początku drugiej połowy Unia znów wywalczyła kilkubramkową przewagę, ale w miarę upływu czasu do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. W 44 minucie wynik brzmiał 21:21, kilka minut później akademicy prowadzili 24:22. Tarnowianom udało się jeszcze doprowadzić do remisu 26:26, później znowu gospodarze osiągnęli przewagę trzech bramek (29:26). Przy stanie 31:29 Unia zdołała jeszcze zdobyć kolejną bramkę, na wyrównanie zabrakło jednak czasu.

AZS AWF Biała Podlaska – Unia Tarnów 31:30
Bramki dla Unii: Bieś 7, Siedlik 6, Grzesik 5, Zaucha 5, Niedojadło 4, Ogarek 2, Sztorc 1.