Kolejna przegrana

To nie był udany wyjazd piłkarzy „Słoni”. W piątkowy wieczór przegrali w Pruszkowie 0:2. Była to całkiem zasłużona porażka, po której Termalica zajmuje 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów zgromadzonych w 23 meczach. Kolejne spotkanie niecieczanie zagrają u siebie 16 marca z Resovią.

Już cztery mecze zespół Bruk-Betu Termaliki Nieciecza bez zwycięstwa w rundzie wiosennej Fortunie I ligi.

W rozegranym w Pruszkowie meczu, gospodarze strzelili pierwszego gola krótko przed przerwą. To była bramka zdobyta z pomocą przeciwnika – samobójcza  Wojciecha Jakubika. W drugiej połowie gospodarze podwyższyli jeszcze wynik, po trafieniu Marcela Krajewskiego.

Znicz Pruszków – Bruk Bet Termalica 2:0 (1:0)

Bramki: Jakubik (42 – s.), Krajewski (81 min.)

Żółte kartki: Biedrzycki, Dombrovskyi, Putiwcew, Bahonko, Wolski

Bruk-Bet: Topór WolskiBiedrzycki, Putiwcew, Hilbrycht, Dombrovskyi (68 min. Bahonko), Radwański, Zaviiskyi ( 61 min. Branecki), Nowakowski, Jakubik (61 Jędrasik), Wróbel (68 min. Trubeha)