Cyrk Safarii bez udziału zwierząt - rozdajemy bilety

 Z całkiem nowym programem na początku kwietnia zawita do Tarnowa Cyrk Safari. Widowisko ,,Bravissimo" to niezwykle barwna fuzja akrobacji i gimnastyki, z udziałem m.in. grupy prosto z gorącej Kenii. A to tylko niewielka część atrakcji cyrku, który całkowicie zrezygnował z udziału zwierząt. Warto też nie ignorować ulotek reklamowych cyrku, które pojawią się w różnych miejscach miasta – to przepustka do rabatu przy zakupie biletu. Nasza redakcja rozdaje bilety za darmo.

 

Bez udziału zwierząt, ale z międzynarodowymi artystami z wielu zakątków świata – Cyrk Safarii ponownie zawita do Tarnowa, prezentując całkiem nowy program.

Spektakl sezonu 2024 z mottem ,,Bravissimo" to niezwykle barwna, wyjątkowa i piękna sztuka cyrkowa. - Międzynarodowy skład artystów z Hiszpanii, Ukrainy, Francji, Kenii i Polski przedstawi i zachwyci klasyką sztuki cyrkowej w świeżym wydaniu. Pod naszym namiotem zobaczycie akrobacje i gimnastykę napowietrzną na szarfach, trapezie oraz kole, ekwilibrystykę na niskiej linie poziomej,
wirujące talerze, antypody z parasolami, pokaz baniek mydlanych, iluzję, pole dance, ewolucje na lopingu - kole śmierci. Gośćmi specjalnymi naszego widowiska jest grupa folk-akrobatyczna prosto z Afryki, z gorącej Kenii ze swoimi energicznymi numerami,a o dobry humor zadba Klaun Fantik, pojawią się również postacie znane z bajek!
Kochamy tworzyć uśmiechy na Waszych twarzach! Mamy nadzieję, że nasze tegoroczne propozycje trafią w Państwa gust, jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie w naszym programie.
Zachęcamy do odwiedzin naszych profili na Facebook-u, Instagramie, YouTube oraz strony intermetowej: https://cyrk-safari.pl/ Do zobaczenia w Tarnowie! - z
achęcają artyści.
W Tarnowie spektakle cyrkowe będzie można zobaczyć w dobrze ogrzewanym namiocie cyrkowym przy Alei Matki Boskiej Fatimskiej obok CIRCLE K, naprzeciw Gemini Park Tarnów
5.04.2024 (piątek) - godz. 17:00
6.04.2024 (sobota) - godz. 14:00 i 16:30
7.04.2024 (niedziela) - godz. 13:00 i 15:30
Bilety do zakupienia w dniu przedstawienia w cyrkowej kasie od godziny 11.00.
Cyrk przygotował również specjalną promocję - z wydrukowanym lub znalezionym na terenie miasta kuponem (ulotką), obowiązuje 10 złotych rabatu na każdy, zakupiony bilet.

Dla naszych czytelników mamy do rozdania bezpłatne bilety na dowolny dzień i dowolną godzinę. Wystarczy wysłać maila na adres redakcja@tarnowskieinfo.pl, podać imię i nazwisko, nr tel.kontaktowego oraz termin przedstawienia. Decyduje kolejność zgłoszeń.


19.03.2024
Twój komentarz:
Ankieta
Czy wiesz, na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów?
| | | |