Koncert w Bombay Music

27 listopada na kolejny koncert jazzowy zaprasza restauracja Bombay Music. Tym razem wystąpi zespół Happy Play. Początek koncertu o godzinie 20.00, wstęp wolny.

Zespół Happy Play będzie gościem kolejnego koncertu jazzowego w restauracji Bombay Music 27 listopada. Zespół został założony jesienią 2005 roku, pierwsze koncerty zagrał wiosną roku następnego. W lipcu 2006 roku wystąpił na międzynarodowym festiwalu jazzu tradycyjnego w Augustowie, w roku 2007 grał m.in. na Old Jazz Meeting w Iławie.
Zespół gra muzykę zbliżoną brzmieniowo,do małych swingowych grup. Główną postacią kapeli jest grający na klarnecie,saksofonach i skrzypcach,doskonały muzyk, weteran polskiego jazzu tradycyjnego Ryszard Kwaśniewski. Wokalistką zespołu jest Irena Gałązka, na gitarze gra Tomasz Kobiela, krakowski jazzman uważany za jednego z lepszych gitarzystów swingowych w Polsce, na kontrabasie Michał Rapka, a na instrumentach perkusyjnych Robert Barczyński, założyciel zespoły. Z zespołem współpracuje, występując okazjonalnie wirtuoz pianista Wojciech Kamiński.

Początek koncertu o godzinie 20.00. Wstęp wolny.
24.11.2008
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |